باتری خودرو

نکات مهمی که در انتخاب باتری ماشین جیلی EC7 نیاز است به آن توجه کنید

  • باتری اتمی (خشک) یا باتری اسیدی (تر)

استفاده از باتری اتمی در خودرو مناسب تر است زیرا این باتری بخارات اسیدی ندارد و از هر نظر نسبت به باتری اسیدی ایمن تر است. تنها مزیت باتری اسیدی قیمت پایین تر آن نسبت به باتری اتمی می باشد.

  • میزان آمپراژ باتری

هر شرکت تولید کننده خودرو حداقل آمپری را برای باتری خودرو تعیین می کند و در صورتی که تجهیزات بیشتری مانند باند و آمپلی فایر روی خودرو نصب شده باشد، در بخودرو باید از باتری با آمپرهای بالاتر استفاده کرد.

لوازم یدکی جیلی که شعبه مرکزی در تهران می باشد همواره سعی بر این دارد که بهترین لوازم یدکی همراه با کیفیت فوق العاده ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهد . بر اساس آماری که به دست آمده مشتریانی که از فروشگاه های لوازم بدکی مجاز خرید می کنند رضایت بیشتری را نسبت به دیگر مشتریان دارند . شما عزیزانی که عمر خودرو برایتان حائز اهمیت بسیاری است و به خودرو و محصولات و قطعات آن توجهات بیش از اندازه ای دارید می توانید از لوازم یدکی جیلی شعبه مرکزی تهران با بهترین کیفیت و هزینه فوق العاده مناسبی خریداری فرمائید .
  • ابعاد باتری

در خرید باتری خودرو حتما باید به ابعاد باتری هم توجه کنید و مطمئن شوید که در محفظه مخصوص خود جای می گیرد.

  • تاریخ تولید باتری

همانطور که می دانید باتری ماشین در اثر شارژ و دشارژ به مرور دچار فرسودگی می شود. ولی بهتر است در خرید باتری به تاریخ تولید آن توجه کنید زیرا تاریخ تولیدهای جدیدتر انتخاب بهتری خواهند بود.

باطری-خودرو-جیلی

باطری-خودرو-جیلی

دلایل خراب شدن باتری در ماشین جیلی EC7

هدف اصلی باتری ها تهیه نیروی کافی برای جرقه زدن و سپس استارت زدن ماشین ها می باشد. همچنین باتری اتومبیل توان الکتریکی لازم را در مواقعی که دینام غیر فعال است، فراهم می کند. عمدتا باتری خودرو پس از مدتی از کار می افتد و نیاز به تعویض دارد.

عمدتا عمر باتری ماشین جیلی EC7به میزان ریزش صفحات سربی بستگی دارد که در طول فرآیند شارژ و دشارژ اتفاق می افتد.

در اثر دشارژ طولانی مدت و عمیق و گرمای زیاد موتور باتری ماشین سریع تر خراب می شود.

از دلایل دیگر خراب شدن باتری ماشین جیلی EC7 می توان به سولفاته شدن باتری اشاره کرد. در واقع زمانی که باتری بیشتر از ۱۲ ماه در انبار نگه داری شود ممکن است روی صفحات آن رسوب بسته شده و به مرور خراب شود.

درباره geely

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع