برق خودرو

زمانی که خودرویی خراب می شود همه افراد اول از همه برق خودرو را چک می کنندزیرا یکی از مشکلات شایعی است که بسیار زیاد رخ می دهد . و رفع کردن آن بسیار با مشکل روبه رو می باشد . اما باید این را باید گفت که اگر سیستم برق خودرو به صورت خیلی ناگهانی توقف کند  بعد از زمانی مجددا کار خود را شروع می کند . فقط چند دلیل می تواند در این باره دخیل باشد در صورتی که اگرچه خود راننده با مشکلات مکانیکی آشنایی داشته باشد و بخواهد مشکل را رفع کند در اولین اقدام کار باتری را چک می کند . شل بودن سر باتری و همچنین قسمت متصل شدن سیم ها قادر به این است که سبب این شود که برق خودرو به صورت کامل قطع شود و دوباره فعال شود . به همین علت قبل از انجام هر اقدامی می بایستی نقطه های که به باتری متصل است و دیگر قسمت های سیستم برق خودرو را چک کرد

به چه دلایلی برق قطع می شود

کابل باتری مورد دارد و یا به صورت صحیح اتصال پیدا نکرده است .

لوازم یدکی جیلی که شعبه مرکزی در تهران می باشد همواره سعی بر این دارد که بهترین لوازم یدکی همراه با کیفیت فوق العاده ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهد . بر  اساس آماری که به دست آمده مشتریانی که از فروشگاه های لوازم بدکی مجاز خرید می کنند رضایت بیشتری را نسبت به دیگر مشتریان دارند . شما عزیزانی که عمر خودرو برایتان حائز اهمیت بسیاری است و به خودرو و محصولات و قطعات آن توجهات بیش از اندازه ای دارید می توانید از لوازم یدکی جیلی شعبه مرکزی تهران با بهترین کیفیت و هزینه فوق العاده مناسبی خریداری فرمائید .

بررسی سوئیچ خودرو : دلیل رخ دادن اختلال به احتمال زیاد سوئیچ می باشد . هرچند که بررسی و یا عوض کردن اندکی راحت تر از این است که بخواهیم سر باتری را سفت کنیم .

برق خودرو

برق خودرو

قسمت الکتریکی سوئیچ خودروها معمولا جایی روی قاب فرمان یا داشبورد می باشد و اغلب بایستی اندازه ای قطعه تزئینی را باز کند تا به مغزی سوئیچ نتوان دسترسی پیدا کرد. اگرچه زمانی شخص به سوئیچ دسترسی پیدا کرد با بررسی شکل آن این را تشخیص می دهد که چه سیمی سوخته یا اتصالی رخ داده است که نشانه قطع شدن ناگهانی سیستم برقی خودرو وصل مجدد آن می باشد . از آن جایی که سوئیچ خودرو هم جریان برق خودرو همچون رادیو سیستم جرقه زنی خودرو را کنترل می کند اگرچه سوئیچ درست نباشد می توان به شکل هم زمان همه این قطعات را متوقف کند و اجازه ندهد که آن ها به درستی کار کند .

باتری و دینام حتما باید ارزیابی و بررسی شوند .

درباره geely

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع